Reprodukčné zdravie v Reflexnej terapii 

Zážitkový praktický seminár pre každého, kto chce alternatívnou cestou na sebe pracovať.

Určený pre jednotlivcov aj páry, ktorí prechádzajú hormonálnymi zmenami, riešia otehotnenie a zdravie svojich ľadvín.

8.12.2018     od 9.00 do 15.00 v Štúdiu Manipura

cena 45,-€

Objednanie na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

 

 

Kurzy reflexnej aromaterapie  chodidiel pre každého.

(rozšírená verzia)

 

 Od januára 2018 pripravujem pre každého záujemcu o alternatívnu medicínu nový beh kurzov Reflexnej aromaterapie chodidiel.

Môže prísť každý bez akýchkoľvek znalostí reflexnej terapie. Novinkou bude oproti predošlým kurzom zamerianie sa na kombináciu reflexnej terapie  spolu s aromaterapiou najvyššej terapeutickej kvality od firmy Doterra.

Firma Doterra pracuje s esenciálnymi olejmi terapeutickej triedy a preto kombinácia týchto dvoch alternatívnych metód liečby je z môjho pohľadu viac než len zaujímavá.

Blahodárne účinky olejov na naše zdravie sú už dávno známe a vyskúšané praxou, od kedy je firma na našom trhu. Kto tieto esenciálne oleje nepoznáte, tak budete mať možnosť sa s nimi zoznámiť na seminároch a určite si ich pre svoju krásnu vôňu a hlavne istý účinok oblúbite.

S Reflexnou terapiou chodidiel a masážami mám skúsenosti 15 rokov a mojimi rukami prešli tisícky chodidiel. Veľmi rada sa s vami o svoje skúsenosti podelím a zároveň vás naučím, ako a kde oleje použiť, kedy je na to najlepší čas  aby ste mali možnosť pomôcť sebe a svojim najbližším.

Výhodou pripravovaných seminárov budú málopočetné skupinky, max.6 ľudí, veľmi príjemné prostredie, individuálny prístup ku každému zúčastnenému, veľa praxe a hlavne možnosť vačšieho výberu termínov, podľa vašich časových možností.

 

Bližšie o kurze

Reflexná aromaterapia chodidiel - MIESTO - Štúdio Manipura

                                                         ČAS -      Soboty podľa dohody

                                                         CENA-     50,- € každá časť

                                                                        Max. 6 ľudí v skupine

Kurz Reflexnej aromaterapie bude prebiehať v dvoch častiach.

1.časť - úplne noví záujemci, ktorí sa chcú oboznámiť s metódou Reflexnej aromaterapie. Náplňou kurzu bude krátka teória o metóde a spôsobe použitia reflexných bodov na chodidlách. Praktická výuka bodov na podporu imunity, ktoré sa používajú vždy, pri každej terapii. Teória piatich elementov a jej použitie v reflexologii. Práca s orgánovými hodinami a ročnými obdobiami vhodnými pre liečbu jednotlivých orgánov v našom tele. Oboznámenie sa esenciálnymi olejmi a ich použitím v praxi. 

 

2.časť

Plynule nadväzuje na 1.časť. 

Rovnako ako v 1. časti sa budeme venovať reflexným bodom súvisiacim s piatimi elementami, ktoré sú zamerané na naše základné orgány. Pečeň, slezina, pľúca, srdce, ľadviny a orgány s nimi súvisiace. Preberie sa pohybový aparát, vplyv esenciálnych olejov na jednotlivé reflexné body. Pri každej preberanej časti sa sústredíme aj na stravu, výživu, detoxikáciu. 1. aj 2. časť je zameraná hlavne na prax. Pracuje sa v malých skupinách, max.6 ľudí. Dvojice si navzájom prakticky skúšajú lokalizáciu reflexných bodov a ku každému zúčastnenému je individuálny prístup.

 

 

Termíny kurzov

podľa dohody

  

 

Reflexnú terapiu je potrebné zažiť a pocítiť jej účinok na vlastnej koži. Nie je nič lepšie, ako byť sám sebe lekárom :-)

 

Na kurz sa môžete prihlásiť e-mailom na info@manipura .sk

osobne, alebo telefonicky na 0948 525 083.