Telefónne  číslo 0904 196 730 Je zrušené!!!

Aktuálne je stále 0948 525 083 

v prípade otázok ma prosím kontaktujte cez mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Štúdio Manipura už nepôsobí na adrese Kresánkova 7/C na Dlhých dieloch.

V prípade otázok na terapie ma prosím kontaktujte len cez mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Pozývam Vás na zážitkovú aroma masáž AROMATOUCH

Techniku AromaTouch vyvinul Dr.David Hill, špičkový odborník na používanie esenciálnych olejov pre medicínske účely. Klinický prístup k aplikácii esenciálnych olejov je účinný, dostupný spôsob pre každého, kto chce zakúsiť blahodárne kvality esenciálnych olejov do TERRA CPTG.Pri vývoji tejto techniky čerpal zo svojej lekárskej praxe, zo skúseností z používania esenciálnych olejov s pacientmi a pre osobnú starostlivosť a z vlastného chápania vedy o esenciálnych olejoch. 

Pretože esenciálne oleje obsahujú veľa rôznych liečivých vlastností, každý olej použitý v technike AromaTouch bol vybraný špeciálne pre jeho individuálne liečebné vlastnosti a arómu. Technika AromaTouch dopĺňa oleje CPTG a zlepšuje ich vplyv. Technika AromaTouch sa zameriava na negatívne faktory , ktoré vplývajú na zdravie a pomáha telu vrátiť sa do stavu homeostázy prostredníctvom štvorkrokového postupu sústredeného  na oleje CPTG a jednoduché techniky rúk. AromaTouch zlepší činnosť esenciálnych olejov a stimuluje známy telový meridián a energetické zóny a zároveň vytvára rovnováhu telových systémov a funkcií.

Technika AromaTouch využíva esenciálne oleje doTERRA CPTG - certifikované čisté esenciálne oleje terapeutickej triedy. Je garantované, že esenciálne oleje doTERRA sú 100% čisté a prírodné a bez obsahu syntetických zlúčenímn a kontaminatov.

Táto technika bola vyvinutá na riešenie štyroch systémových konštánt.

- stres

- toxické poškodenie

- zápalová reakcia

- autonómna nerovnováha

 

Oleje použité na techniku AromaTouch

Balance - táto znamenitá zmes svojou teplou, drevitou arómou vytvára pocit pohody prostredníctvom upokojujúcich účinkov na centrálny nervový systém, pretože podporuje pocit pokoja a vytvára pocit rovnováhy v niekoľkých telových systémoch. Obsahuje smrek, kadidlo,vratič,ružové drevo      

Levanduľa - tento olej sa používa ako upokojujúcinprostriedok, na zlepšenie nálady a pomáha pri zmierňovaní úzkosti.

Melaleuca - tento olej je známy pod menom čajovník. Pôsobí ako podpora imunitného systému a svojimi čistiacimi vlastnosťami napomáha návratu do homeostázy. Používa sa na ošetrenie zranení a obnovu tkanív.

On Guard - je originálna zmes olejov, ktorá obsahuje zmes citrusových olejov a majú úspech pri likvidácii baktérií, vírusov a pliesní. Táto zmes obsahuje divoký pomaranč, klinček, škoricu,eukalyptus a rozmarín. On Guard podporuje imunitnú reakciu tela na invazívne patogény.

AromaTouch - táto zmes olejov je ľahko povzbudzujúca s relaxačnými vlastnosťami. Je to účinná zmes na zmiernenie podráždenia tkaniva a zrýchlenie cirkulácie na zvládanie ťažkostí. Zlepšená cirkulácia podporuje zdravie poškodených tkanív a pomáha zmenšiť svalovú bolesť, napätie a kŕče. Táto zmes obsahuje cyprus, majorán, bazalku,grapefruit.

DeepBlue - je účinná zmes esenciálnych olejov, ktoré poskytujú chladivú úľavu pri boľavých kĺboch a iných ťažkostiach. Zápal je chronickou reakciou imunitného systému a poukazuje na ochorenie alebo zníženú imunitu. Chronický zápal pôsobí aj ako hlavný stresový faktor. Zmes DeepBlue je určená iba na lokálne použitie. Táto zmes obsahuje gaultériu, gáfor, vratič, harmanček modrý, slamienka, osmantus

Divoký pomaranč - tento esenciálny olej je za studena lisovaný zo šúp pomaranča a má výnimočnú arómu. Zlepšuje a dvíha náladu pri upokojovaní úzkosti a stresu. Naviac citrusové oleje majú schopnosť podporovať imunitnú obranu tela.

Mäta - v čistom mätovom oleji existuje viac ako 30 rôznych zlúčenín, čo vytvára súčinné majstrovské dielo biologickej aktivity. Táto komplexnosť dáva mäte schopnosť pôsobiť na fyzické a mentálne systémy v tele.Mäta je známa aj pre svoje relaxačné účinky

 

Doporučujem masáž do Vašej pozornosti :-)

Masáž trvá 60 minút a cena je 50 eur.